GOSRiT Luzino Gospodarze

Tomasz Joryn Trener
Wojciechowski Grzegorz Drugi trener

07.09.2015

Zwycięstwo na inaugurację rozgrywek Junior D1 grupy 1.

W sobotę KTS-K GOSRiT/Kleba Luzino po dobrym meczu pokonał Sokoła Bożepole 4:1 (1:0). Dobrze przepracownany okres przygotowawczy, liczne sparingi (zwłaszcza te przegrane) oraz obóz sportowyw Bytowie być może już przynoszą pierwszeowoce (choć to troszkęza szybko). Scalamy dopiero drużynę złożoną w większościz rok młodszych chłopców -perspektiwicznych, robiących małe, ale stałe postępy zawodników. Dlatego bez gry zespołowej, dobrej strategii i woli walki ciężko będzie o punkty w lidze. W sobotę udało się wiele, defensywnie ustawiony Sokół szukał szczęścia w kontraatakach, ale nasi chłopcy kontrolowali mecz od początku, rozgrywali piłkę, stwarzali liczne sytaucje bramkowei dopiero w końcówce dali sobie wbić bramkę.

W tym meczu oficjalnie zadebiutował w lidze(z czystym kontem) Bisewski Mikołaj broniący w pierwszej połowie meczu oraz Mienik Bartosz, który miał również bardzo udany występ. Bohaterami meczu niewątpliwe zostali Igor Wiczkowski- strzelec 4 goli oraz Roppel Olivier z 2 asystami. Bardzo udanie zaprezetowała się linia defensywna oraz kolejny zawodnik robiący duże postępy Szymon Skurat (był bliski strzelenia gola, jednak piłka po jego strzale trafiła w spojenie słupka z poprzeczką). Teraz czeka ciężki tydzień treningów iw przyszłym tygodniu niedzielny wyjazd do Wejherowa gdzie zagramy z Gryfem. Dla chłopaków za pierwsze punkty gratulacje!

zagralizawodnicy:

Bisewski Mikołaj (Żyłowski Marcin) -Miotk Kacper,Sulkowski Dominik,Konkol Jakub,Brauer Nikodem,Raczyński Filip,Roppel Olivier,Skurat Szymon,Wiczkowski Igor,Zdziebłowski Maciej,Rybakowski Norbert,Gozdecki Dorian,Mienik Bartosz.

trenerzy : Joryn Tomek, Wojciechowski Grzesiek