Paweł Kozub Trener

Tadek90

04.04.2016

Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Kobylanka 5:1(2:1)

Bramki: 15' Mirosław Dropek, 44' Arkadiusz Sajdak, 56' Mirosław Dropek,58' Sławomir Cetnarowski,84'Paweł Kozub - 23' Kozioł

Skład Ogniwo:

B.Matiaszek - M.Kożuch(87'F.Hnatyszak),J.Dziedzina,K.Sekuła,F.Malik-T.Lizoń(69'Ł.Chomik),D.Izworski,S.Cetnarowski,A.Sajdak(80'Sz.Wnęk)-P.Kozub(89'J.Jarzębak),M.Dropek

Pierwsza połowa spotkania to spokojne badanie sił obu drużyn wynik,w 15 minucie otworzył Mirosław Dropek który po podaniu od Filipa Malika uderza z pierwszej piłki lobując bramkarza Kobylanki , kilkanaście minut później goście wyrównują po błędzie Bartłomieja Matiaszka który „wypuszcza” piłkę w polu karnym i wbiegający w pole karne Kozioł bez problemu trafia do siatki 1:1.

Bramkę do szatni strzela Arkadiusz Sajdak który po ładnej kombinacyjnej akcji zespołu z Piwnicznej nie marnuje takiej okazji.

Druga połowa to dominacja gospodarzy w 57 minucie drugiego gola strzela Mirosław Dropek który po podaniu od Pawła Kozuba strzela pod poprzeczkę , kilka minut później wynik podwyższa Sławomir Cetnarowski który obraca sie z obrońcą na plecach i uderza obok zaskoczonego bramkarza gości .

Kropkę nad i postawił w 88 minucie Paweł Kozub który po podaniu od Mirosława Dropka, w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela obok słupka.

Wynik do końca meczu nie uległ zmianie wygrywamy 5:1.

Dziękujemy i wierzymy ze zła passa sie już skończyła..