Brak dodanych rezerwowych

Brak zawodników

Rafał Powierża

01.06.2016

Ciekawa zrobiła się ta nasza ligowa grupa. Napisać że każdy może wygrać z każdym to nic nie napisać. Po ostatniej kolejce ligowej udało nam się wskoczyć na miejsce lidera, i oczywistym celem w dniu dzisiejszym było zachować taki stan rzeczy. Poprzednie spotkanie obydwu drużyn skończyło się dosyć niespodziewanym wynikiem 2:1 dla Mazowsza. Nie mam tu na myśli naszej porażki, ale liczbę bramek jaka padła w tamtym spotkaniu. Mazowsze było wtedy drużyną bardzo dobrze zorganizowaną w obronie, i pewnie z takim defensywnym nastawieniem przyjechali również do nas. Po 5 minutach pierwszej kwarty przegrywaliśmy 0:2... . Trochę na własne życzenie, ale jednak. Mimo tego słabego początku wiedziałem że chłopaki zaczną grać tak jak potrafią. Gra do czwartej kwarty to taki rollercoaster w naszym wykonaniu. Wyjście na prowadzenie naszej drużyny, bardzo dobra gra z tworzeniem sytuacji, później wpuszczenie chłopaków którzy walczą o skład. I tu się bardzo mile zaskoczyłem, ponieważ chłopcy stworzyli mnóstwo sytuacji do zdobycia gola, nieraz " kotłowało się pod bramką przeciwnika" , ale jak często ostatnimi czasy muszę przytoczyć używany, ale jak najbardziej na miejscu slogan " zabrakło skuteczności". Czwarta kwarta to już gra o wszystko. Nie porzucając swoich ideałów szkoleniowych ( w trakcie ostatniej kwarty to już nie było takie oczywiste ze względu na wynik) wyszliśmy mocno zorientowani na wygraną. Niestety czasami jest tak że jeden błąd indywidualny pociąga za sobą kolejne. Tym razem ten kolejny wydaje mi się popełnił sędzia dzisiejszego spotkania dyktując rzut wolny tuż przed polem karnym ( wtedy już przegrywaliśmy). Szacun za jego rozegranie dla drużyny z Miętnego. Rzadko się ogląda takie bramki na tym poziomie. Ogólnie IV kwarta jest jak najszybciej do zapomnienia. Skuteczność, skuteczność , skuteczność to słowo klucz w kontekście kolejnych naszych meczów. Chciałem pogratulować drużynie Mazowsza wygranej, była to drużyna która jako pierwsza " podjęła rękawice" i starała się grać piłką od bramki. Niby takie proste, ale wymaga przede wszystkim odwagi od trenera

Semp Ursynów II - Mazowsze Miętne 5:7

bramki: Korzeniowski, Majek, Marecki x2, Zabłocki

asysty: Marecki x2, Korzeniowski x2, Galewski

Plusy meczu: Marecki - zawodnik meczu, Korzeniowski, Majek