APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec Gospodarze

Krzysztof Ratajczak

Hubert

17.04.2016

Relacja

Drużyna APD Młodzik D2 Liga Mistrzowska w 4 kolejce rozegraliśmy mecz z Nowotomyską Akademią Piłkarską. W pierwszej połowie rywale po błędzie w obronie zamienili na bramkę i przyszło nam nadrabiać straty.Zespół pokazał charakter i Krzysztof Ratajczak z bliskiej odległości pokonał jeszcze w pierwszej połowie bramkarza gości, i do przerwy był remis 1:1. Druga połowa to dominacja drużyny APD zmarnowane 2 sytuacje sam na sam z bramkarzem oraz poprzeczka po pięknym strzale Artura Skowrońskiego uratowała gości przed porażką i tym samy padł remis 1:1.Chłopacy rozegrali ładny mecz jednak zabrakło kropki nad i, ale jesteśmy z Was bardzo dumni za walkę na boisku  trzymamy za Was kciuki w kolejnych meczach powodzenia!!! ( w załączeniu link do filmu z meczu autora Damiana Foltynowicza dziękujemy!) https://www.dropbox.com/s/xp2bj5tslke9x5l/Apd%20Arena%20.mp4?dl=0