APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec Gospodarze

70'

Hubert

30.04.2016

Relacja

W 6 kolejce I ligi Mistrzowskiej Młodzik D2 APD na własnym boisku podejmowało drużynę Mieszko Gniezno. Mecz był bardzo zacięty, jednak pierwsze słowo należało do drużyny gospodarzy Nikodem Dziewiatowski mocnym uderzeniem za pola karnego wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie, ale kilka minut poźniej Mieszko odpowiedziało bramką z dystansu i był remis 1:1. Kiedy już wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się takim wynikiem bramkarz gości popełnił błąd i złapał piłkę za polem karnym i perfekcyjnie po rzucie pośrednim na bramkę uderzył Nikodem Foltynowicz piłka po rykoszecie wpadła do siatki i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:1. Druga połowa przyniosła bardzo duże emocję. Na początku drugiej połowy drużyna Mieszka strzeliła gola kontaktowego i prze dłuższy czas utrzymywał się remis. Po błędnych decyzjach sędziego 3 kary minutowe w sumie 10 min graliśmy z jednym mniej zawodnikiem Mieszko przeważało ale nie potrafiło wykorzystać swojej przewagi i pokonać znakomitego w tym meczu Jana Muszyńskiego.W ostatnich minutach po brutalnym faulu na Nikodemie Dziewiatowski przed polem karnym pewnym strzałem po ziemi z rzutu wolnego umieścił futbolówkę w siatce po raz drugi Nikodem Foltynowicz. Dziękujemy za doping rodzicom i symapatykom  APD i życzymy Miłego Weekendu!!!