KS Podhalanin Biecz Gospodarze

Michał Gancarz Trener

gmichal88

11.04.2016

W tą niedzielę Nasza drużyna rozegrała pierwsze spotkanie rundy wiosennej B klasy. Podejmowaliśmy u siebie LKS Bystrą. Strzelanie rozpoczęliśmy szybko bo już w 5 minucie Kozioł wpisał się na listę strzelców strzelając między nogami bramkarza. Warunki do gry były ciężkie dla obu drużyn. W 16 minucie Paweł Gancarz po indywidualnej akcji lewą stroną boiska skutecznie uderzył w prawy róg bramki. Cały czas Nasza drużyna przeważała lecz nie zakończyło się to niestety trzecią bramką. Kilka strzałów ominęło bramkę o centymetry na szczęście przyjezdnych. Pod koniec pierwszej połowy Gancarz miał sytuację "sam na sam" z bramkarzem lecz nie wykorzystał jej. Na drugą połowę wyszliśmy trochę mniej skoncentrowani. Na chwilę oddaliśmy przeciwnikowi inicjatywę co na szczęście nie owocowało w żadną groźną sytuację. Dopiero po 70 minucie "obudziliśmy' się. Zaczęliśmy stwarzać coraz groźniejsze sytuacje. Dopiero na 10 minut przed końcem meczu ponownie wpadły bramki. W 81 minucie Kozioł minął 2 obrońców i dobiegając do bramkarza podał do Dydy, który umieścił piłkę w siatce. 3 minuty później Kozioł jeszcze raz wpisał się na listę strzelców strzałem z 10 metrów. Bramkarz jeszcze piłkę sparował ale powoli wtoczyła się do bramki. Dziękujemy kibicom za doping i zapraszamy na następny mecz w Szymbarku za tydzień o 11:00.