Marek Jarzynka Trener
Łukasz Zalewski Kierownik drużyny

Metalowiec

21.04.2016

W niedziele odbyły się derby gminy w których nasza drużyna seniorów podejmowała na wyjeździe outsaidera grupy LZS Malerzowice Wielkie. Zgodnie ze wcześniejszymi przypuszczeniami mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 11:1. Drużyna gospodarzy postawiła się i jako pierwsza strzeliła bramkę i nasi zawodnicy musieli gonić wynik od samego początku.
Skład naszej drużyny:
1. Grzebieniak Szymon - 14. Wolski Maciej (46' 5. Ziubryniewicz Dariusz), 4. Całka Marcin (kapitan), 15. Jarzynka Marek, 6. Kownacki Dawid - 8. Łacny Łukasz (74' 3. Zalewski Krzysztof), 7. Wańczyk Kamil, 13. Drozd Sebastian, 9. Kutyła Bartłomiej, 10. Sawicki Dariusz - 11. Żarnowski Kamil (25' 2. Dańczyszyn Grzegorz)
Bramki zdobyli (asysta):
1:0 - 7 min. Zawodnik gospodarzy
1:1 - 11 min. Drozd Sebastian (Sawicki Dariusz)
1:2 - 17 min. Drozd Sebastian (Sawicki Dariusz)
1:3 - 32 min. Kownacki Dawid (Dańczyszyn Grzegorz)
1:4 - 33 min. Dańczyszyn Grzegrz (Sawicki Dariusz)
1:5 - 48 min. Ziubryniewicz Dariusz (Kownacki Dawid)
1:6 - 56 min. Kownacki Dawid (Drozd Sebastian)
1:7 - 61 min. Ziubryniewicz Dariusz (Dańczyszyn Grzegorz)
1:8 - 64 min. Ziubryniewicz Dariusz (Kutyła Bartłomiej)
1:9 - 70 min. Sawicki Dariusz
1:10 - 80 min. Dańczyszyn Grzegorz (Sawicki Dariusz)
1:11 - 82 min. Ziubryniewicz Dariusz (Dańczyszyn Grzegorz)
Żółte kartki w naszej drużynie otrzymali Kownacki Dawid i Żarnowski Kamil, niestety Kamil z powodów zdrowotnych musiał dość szybko opuścić boisko. Wspaniałe spotkanie rozegrał Ziubryniewicz Dariusz, który potrzebował jednej połowy meczu aby zdobyć 4 bramki, chociaż sytuacji miał jeszcze wiele. Z dobrej strony pokazał się Kownacki Dawid, który strzelił 2 bramki, chociaż ta druga była bardziej dośrodkowaniem lecz zeszła mu trochę z nogi i wpadła do bramki. Jednak najlepszą bramkę zdobył najlepszy asystent w tym mecz Sawicki Dariusz. Piłka po jego uderzeniu toczyła się przez długi czas i ledwo co wpadła do bramki, a ten sam zawodnik chwile wcześniej po swoim mocnym uderzeniu trafił jednego z naszych piłkarzy, który musiał na moment opuścić boisko. Nasza drużyna około 80 minuty spotkania straciła swoją Gwiazdę (Drozd Sebastian), który podczas jednego ze swoich dryblingów stracił kontrole nad swoimi nogami i zaliczył bolesny uraz kolana. Miejmy nadzieję że nasz gwiazdor do soboty wyleczy uraz i będzie mógł pokazać swoję dryblingi w mecz z kępnicą.