AKF Poznań

Hubert

18.04.2016

Relacja

Drużyna Orlika E1 rozgrywała również w sobotnie południe o godzinie 13:00 3 kolejkę zmagań w lidze WZPN z drużyną AKF. Początek meczu był bardzo zacięty i AKF przeważał na połowię APD i nasz bramkarz Michał Krawczyk popisał się kilkoma w tej części gry interwencjami.Jednak pierwszego pięknego gola z dystansu zdobył Kuba Krawczyk i to dodało skrzydeł naszej drużynie co prawda straciliśmy wyrównująca bramkę ale jeszcze w pierwszej połowie świetnie dośrodkował Aleks Foltynowicz wprost na głowę Konrada Kowala, który umieścił futbolówkę w sieci i do przerwy prowadziliśmy 2:1.Na stadionie APD rodzice uszykowali wspaniałą niespodziankę naszej drużynie przygotowując i robiąc ławki rezerwowych, oprawę w postaci biało czarnych balonów i świetnego dopingu bardzo dziękuję Krzysztof Serdak, Jarek Krawczyk, Dorota Ratajczak i wszystkim którzy pomagali jesteście najlepsi APD jest bardzo wdzięczne.W drugiej połowię APD dominowało, świetnie w tym meczu zaprezentował się Maks Rychcik strzelając 2 bramki i tym samym APD wygrywa 3 mecz z rzędu z wynikiem 4:1 i jest liderem grupy. Bardzo dobre zawody również rozegrał nasz bramkarz popisując się kilkoma świetnymi interwencjami oraz słowa uznania nalezą się wszystkim chłopakom z drużyny za walkę na boisku. Dziękujemy naszym sympatykom i rodzicom za tak liczne przebycie na mecz i doping zapraszamy na kolejne mecze!!! w załączeniu fotorelacja autor: Dorota Ratajczak dziękujemy!https://www.youtube.com/watch?v=Ea0sYcEVK34&feature=youtu.be