90'

58'
Dariusz Hanuszczak Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
85'
Adrian Gołębowski (G) Nadmierne fetowanie zdobycia bramki poprzez nałożenie koszulki na głowe.
91'
Tomasz Pieszczyński Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego asystenta słowami: ”Co Ty kurwa dźwigasz jaki spalony"
94'
Tomasz Pieszczyński Niesportowe zachowanie .Celowe odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego podczas przerwy w grze.

16.05.2016

Na mecz do Rozłogów drużyna SPARTAKA Budachów wybrała się w bardzo okrojonym i rezerwowym składzie ( można powiedzieć jedynie "pełna" jedenastka"). Powodem takiej sytuacji kadrowej była z różnych powodów nieobecność kilku podstawowych zawodników. Brak Pawła Mietlickiego, Pawła Szaranek, Darka Sadowskiego, Damiana Kraszewskiego, Piotrka Wasiliszyn czy Jana Machunik, to duże osłabienie naszego zespołu.  Ponadto kontuzje w trakcie meczu Michała Hanuszczak, Roberta Hałko i czerwona kartka (po drugiej żółtej) Tomka Pieszczyńskiego oraz brak zawodników rezerwowych spowodowała, że spotkanie to kończyliśmy w ósemkę. Jednak zawodnicy, którzy zagrali w tym meczu pokazali charakter i walkę do ostatnich minut co skutkowało zwycięstwem w tym spotkaniu 4:3, choć okazji do zdobycia kolejnych bramek mieliśmy naprawdę sporo. Spartak wywozi z Rozłogów trzy cenne punkty i podtrzymuje fenomenalną passę zwycięstw (aktualnie szóste z rzędu). Dziękuję zawodnikom za walkę, oby tak dalej. Powodzenia!!!