Bongo Karczów Gospodarze

Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny
Krystian Lewicki Trener

23.06.2016

Mecz na szczycie, w ostatnią niedzielę mierzył się v-ce lider tabeli Bongo Karczów z Polonią Karłowice, a więc zespołem sklasyfikowanym o jedną pozycję niżej. Bez wątpienia było to najlepsze 90 minut w wykonaniu podopiecznych Lewickiego w obecnym sezonie. Od pierwszego gwizdka sędziego to właśnie Bongiści rządzili i dzielili na boisku. Pierwsza bramka spotkania padła po dwójkowej akcji S.Czecha, który najpierw odebrał piłkę obrońcy w okolicach pola karnego, a następnie posłał mocną piłkę w pole karne gdzie formalności dopełnił Malinowski. Na 2:0 podwyższył S.Czech bardzo ładnym strzałem głową. Warto jednak zaznaczyć iż w tej akcji 50% zasług przyznać trzeba Pawłowi Plochowi, który najpierw świetnie przejął piłkę od przeciwnika, a następnie dograł doskonale do "Kielicha". Bongistom wciąż było mało i za wszelką cenę chcieli zdobywać kolejne bramki. Parę zmarnowanych okazji aż w końcu się udało. Na 3:0 podwyższył ponownie Malinowski tym razem dobijając piłkę odbitą od słupka po strzale S.Czecha. Druga część meczu to wciąż pełna kontrola wydarzeń boiskowych przez naszych piłkarzy. Goście ograniczali się tylko do ciągłych sugestii wobec arbitra na zasadzie "ręka", "spalony" :) co było na tyle irytujące iż Bongiści postanowili strzelić jeszcze jednego gola i to oczywiście się udało, a tym razem świetną indywidualną akcją popisała się Owczarek, który ustalił wynik meczu na 4:0. Wszyscy liczymy na podtrzymanie dobrej formy do końca rundy jesiennej i kontynuację zwycięskiej passy, która w tym momencie wynosi 5 spotkań wygranych z rzędu.