LZS Niewodniki Gospodarze
Bongo Karczów Goście

walkower dla gości

28.06.2016

Ostatni mecz w Niewodnikach zakończył się zaledwie po 45 minutach. Niestety zawodnicy i kibice gospodarzy nie wytrzymali napięcia i dali prawdziwy "popis". Po kolei. Pierwsi gola z rzutu karnego zdobyli piłkarze Niewodnik jednak w końcówce pierwszej połowy Bongiści przechylili szalę na swoją korzyść za sprawą bramek zdobytych przez Malinowskiego oraz S.Czecha. Szczególnie to drugie trafienie nie spodobało się miejscowym i wtedy pokazali swoje prawdziwe oblicze. Tuż po gwizdku kończącym pierwsze 45 minut zaatakowali arbitra. Najpierw bramkarz, ukarany chwilę wcześniej jak najbardziej słusznie czerwoną kartką, a następnie kibice. Niestety naruszenie nietykalności arbitra oraz wyjątkowo niesportowe zachowanie "kibiców" doprowadziło do zakończenia meczu po pierwszej połowie. Konsekwencje oraz wynik meczu ustali opolski podokręg.

Decyzją Podokegu Opole wynik meczu zweryfikowany został na 0:3