Orka Kluczkowice Gospodarze
Stal Poniatowa Goście

Marek Mendyka

23.09.2016

Nie mogę zrelacjonować ostatniego meczu z uwagi na to, że go nie widziałem. Sam wynik mówi wszystko za siebie ale okazało się, że nasi chłopcy podchodzą do zawodów sportowych trochę lekceważąco. Niektórzy zapominają o tym, że gramy zawody sportowe, a niektórzy zapominają zabrać po drodze kolegę pomimo tego, że wcześniej się tak umawiali. Mam wielką prośbę do rodziców aby naszym chłopcom podawać witaminki na pamięć, może to pomoże im odnaleźć się w rzeczywistości. Gratulacje za wygrane derby, czeka nas kolejny mecz na wyjeździe z liderem MOTOR Lublin. Dlatego też proszę o powiadamianie trenerów o tym, że z różnych przyczyn nie jesteście w stanie udać się na zawody sportowe. Na koniec z relacji trenera Michała wynika, że nasi chłopcy stworzyli jedną akcję na szóstkę, kilka podać dośrodkowanie i wykończenie akcji głową przez Filipa Kotulskiego, chyba że się mylę to mnie sprostujcie w komentarzach.