roster.substituted.change 70'
Kacper Stencel

Arkadiusz Kuś

16.04.2018

Wczoraj po fantastycznym meczu w wykonaniu naszych zawodników pokonaliśmy LKS Skrbeńsko 2:0

Od początku spotkania nasi naciskali na rywala co zaowocowało 2 szybkimi trafieniami. Bramkę na 1:0 zdobył nasz skrzydłowy Filip Hupka, natomiast na 2:0 bezpośrednio z rzutu wolnego piłkę do siatki wpakował Adam Muszynski.

W drugiej połowie nasz zespół bardzo mądrze się bronił wyprowadzając przy tym co jakiś czas niebezpieczne kontry po których powinny paść kolejne b...ramki ale najzwyczajniejc brakowało nam szczęścia pod bramką rywala.

Ogólnie rzecz biorąc byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą, kontrolowaliśmy mecz od 1 do 90 minuty i zasłużenie dopisujemy sobie 3 punkty.
Takie mecze w wykonaniu KS-u chciałoby się oglądać co tydzień

Skład:
Bramkarz: Łukasz Czuber
Obrona: Roman Jarczok, Karol Cebo, Jacek Marcisz
Pomoc: Adrian Jankowiak, Wojciech Jankowiak, Karol Frysz,Rafał Gajer(zminiony przez Mateusz Kaczmarczyk), Filip Hupka (Bramka)
Atak: Adam Muszynski (Bramka), Krzysztof Kowalczyk (Kapitan)