Widzów: 100 Sędziowie: Mariusz Fidali
75'
br. samobójcza

81'
Daniel Strzelczyk Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego
51'
Rafał Wójcik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
68'

26.09.2017

W meczu 6 kolejki przegraliśmy na wyjeździe 1:3 (0:1) z zespołem Przysieczy. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, sprawnie operowaliśmy piłką, brakowało jednak wykończenia albo ostatniego dobrego podania. Bramkę straciliśmy "do szatni", po samobójczym golu Mariusza Czerwińskiego.

W drugiej połowie gra nie wyglądała już tak dobrze, między 55 a 57 minutą straciliśmy dwie bramki i było praktycznie po meczu. Stać nas było wyłącznie na gola honorowego, którego i tak strzelił zawodnik gospodarzy, notując samobójcze trafienie.

Szansa na powrót na zwycięską ścieżkę nadarzy się już w niedzielę 1 października, kiedy zagramy na własnym boisku z Obrowcem. Początek meczu o godzinie 15:00.