Kacper Kłopocki Trener
Tomasz Pawełczak Trener bramkarzy

tomasz620

28.09.2017

Ostatni mecz - najlepszy w wykonaniu chłopaków w dniu dzisiejszym. Jednak na początku było widać że w głowach siedzi im porażka w poprzednim meczu. Kilka składnych akcji kończyło się za zwyczaj nie do końca udanym strzałem. Dopiero w 6 minucie siła stoickiego spokoju Gracjana wprawiła kibiców w szał radości kiedy kapitan uderzał piłkę w kierunku bramki. Strzał majstersztyk palce lizać. w 9 minucie swoją cegiełkę mocnym strzałem dołożył Paweł Matura i do przerwy mieliśmy 2:0. Spoko w naszych szeregach sprawił że 3 akcje rozgrywane prawą stroną z dośrodkowaniami Gracjana przyniosły 3 gole. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Adrian Gęborski a jedno trafienie (dośrodkowanie przecięte przez obrońcę) zostało przez sędziego przypisane Gracjanowi. W końcówce moment rozluźnienia na boisku pojawili się wszyscy możliwi zmiennicy i gospodarze zdobyli dwie bramki. Wynik końcowy 2:5 dla Radlina. Po meczu odśpiewane gromkie MAMY LIDERA HE RADLIN MAMY LIDERA oraz podziękowania dla kibiców którzy głośnym dopingiem oraz dźwiękiem dzwonów urozmaicili wieczór na Piecowskim Orliku.