Kacper Kłopocki Trener
Tomasz Pawełczak Kierownik drużyny

tomasz620

25.09.2017

Otwarcie turnieju należało do Nas. W 5 minucie Łukasz Twardzik wykończył ładną akcję zespołu i dał Nam prowadzenie. Dwie minuty później w ogromnym zamieszaniu w polu karnym gości najprzytomniej zachował się Kuba Szczytkowski, który w gąszczu nóg obrońców wepchnął piłkę do siatki. Nie minęło 120 sekund i Paweł Matura mocnym strzałem pokonał bramkarza Polonii. Od tego momentu inicjatywę przejęli goście ale nic to nie dało na dobrze dysponowaną obronę oraz naszych bramkarzy. W drugiej połowie bramkę marzenie zaliczył Szymek Mołdawski, który z pół woleja posłał piłkę w samo okienko. W końcówce Niewiadom zdobył gola honorowego za sprawą zawodniczki Mileny która w świetny sposób wykorzystała rzut wolny. Końcowy wynik 4:1.