Widzów: 111

Andrzej Łach Trener

Mateusz Respekta

07.10.2014

Początek meczu należał do naszych zawodników. Od samego początku ostro ruszyli na bramkę Ślęży. Słupki i poprzeczki ratowały zawodników miejscowego klubu od straconej bramki. Większą część czasu w pierwszej połowie spędziliśmy na połowie Ślęży.

6 min. 0:1 wolny z prawej strony, strzał Mateusza Respekty. Piłka odbita od muru trafia do Kacpra Kalwika, a ten strzałem z linii pola karnego zdobył pierwszą bramkę.

23 min. 0:2 rzut rożny wykonywany z prawej strony boiska. Krótkie rozegranie. Piłkę z rogu podaje M.Respekta do Krzysztofa Bryji, a ten dośrodkowuje na drugi słupek. Piłkę głową zgrywa na pierwszy słupek Marcin Antkowiak wprost na głowę Szymona Kaczora. Ten przy biernej postawie obrońcy podwyższa prowadzenie na 2:0. (Zawodnicy Ślęży protestowali, jakoby piłka opuściła boisko po zagraniu Krzyśka, ale sporo jej jeszcze do tego brakowało)

27 min. 0:3 tym razem akcja lewą stroną boiska. Dośrodkowanie Stasia Sikory po ziemi przepuszcza między nogami Respekta. Piłka trafią do Kaczora, lecz jego strzał zostaje zablokowany przez obrońcę. Szymon szybko dopada do odbitej piłki i zagrywa ją do Antkowiaka, a Marcin umieszcza ją w siatce.

Tradycyjnie nasi zawodnicy się cofnęli po zdobyciu bramek, co doprowadziło do kilku sytuacji Ślęży. Jedna z nich zakończyła się bramką.

43 min. 1:3 kontra naszych rywali piłka trafia do napastnika, a ten korzysta ze złego ustawienia naszego obrońcy i pokonuje pewnym strzałem bramkarza.

Wynik do przerwy 1:3

Po zmianie stron drużyną atakującą byli zawodnicy Ślęży.

56 min. żółta kartka dla Krzysztofa Bryji.

57 min. 2:3 rzut wolny po faulu Bryji dośrodkowanie w pole karne piłka w kuriozalny sposób przechodzi obok naszych obrońców i trafia do napastnika rywali a ten nie ma w zwyczaju marnowania takich okazji.

64 min. 2:4 kontra naszych zawodników piłka trafia do Marcina Antkowiaka ten zwodem mija obrońcę i wykłada piłkę do Respekty, Mateusz strzałem z 16 metra zdobywa bramkę.

70 min. zmiana za Szymona Kaczora wchodzi Jakub Kozakiewicz.

75 min. 2:5 wykop piłki z piątki przez Kozakiewicza. Respekta głową przedłuża piłkę wprost pod nogi Maćka Galika, a ten wykłada ją Kubie Kozakiewiczowi, który to nie miał problemów z wykończeniem tej akcji i strzałem w prawy górny róg bramki podwyższa prowadzenie.

77 min. zmiana za Przemka Dawidowicza wchodzi Patryk Pintal.

83 min. za Krzyśka Bryję wchodzi Robert Gogół.

88 min. kolejna zmiana za Maćka Galika wchodzi Michał Romanów.

89 min. żółta kartka dla Kuby Miesiączka.

90 min. 2:6 ostatnia akcja meczu piłkę. Piłkę w strefie obronnej przejmuje Maciek Kozakiewicz i długim zagraniem na połowę przeciwnika uruchamia Respektę. Mateusz wygrywa z obrońcą gospodarzy walkę o piłkę i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Akcje wykańcza podcinając piłkę nad bezradnym bramkarzem gospodarzy.