boisko sportowe w Choruli
90'
Widzów: 50 Sędziowie: Piotr Rybiałek

74'
Sebastian Kokoszka Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji
53'
Tomasz Urbacka Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji

10.11.2018

Pewnym wyjazdowym zwycięstwem 6:0 (5:0) w Choruli zakończyliśmy tegoroczne ligowe rozgrywki, a tym samym zapewniliśmy sobie tytuł mistrza rundy jesiennej sezonu 2018/2019.

Spotkanie w Choruli rozstrzygnięte zostało już w pierwszej połowie, gdy wypracowaliśmy sobie pięciobramkową przewagę.

W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał nasz bramkarz, Damian Smieszek.

Ostatecznie rundę jesienną kończymy z 31 zdobytymi punktami i bilansem bramkowym 40:8. Dziesięć spotkań wygraliśmy, w jednym podzieliliśmy się punktami z rywalem.

Przed nami jeszcze rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym. W niedzielę 18 listopada o godzinie 13:00 zagramy na własnym boisku z B-klasowym zespołem LZS Stradunia. Zwycięzca tego meczu zmierzy się 25 listopada u siebie z Koroną Krępną, aktualnym liderem A-klasy.