ChKS Łódź
Jacek Walczyk Trener

trener99

23.12.2014

W środę rozegraliśmy pierwszy, z zaległych dwóch meczów, tym razem z zespołem ze Skierniewic. Kolejny raz padł remis 1:1.Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1. Drużyna gości to doświadczony zespół, grający od kilku sezonów w lidze wojewódzkiej. Słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu zaważyła na całym meczu. Wprawdzie drugie 40 minut to usilna walka o zwycięstwo, jednak udało się tylko zdobyć gola wyrównującego. Trzeci mecz, w którym pada remis pozostawia niedosyt. Z drugiej strony można powiedzieć, że po 4 kolejkach nie przegraliśmymeczu, co przed ligą niektórzy uważaliby za sukces. Myślę, że sezon jest długi i do zdobycia są 84 punkty. Z dotychczasowych wyników widać, że stawka jest wyrównana i nie ma zdecydowanego faworyta. Wierzę, że nasi chłopcy zrobią wszystko, aby sięgodnie zaprezentować jako debiutant w lidze wojewódzkiej.