ChKS Łódź
Jacek Walczyk Trener

trener99

26.12.2014

W sobotę rozegraliśmy kolejny wyjazdowy mecz, tym razem w Zduńskiej Woli wygrywając 3:0. Pogoda idealna,bez wiatru, lekki chłód po deszczu, boisko zmoczone, równe, trawiaste. Pierwsza połowa to dobra gra szczególnie podczas budowania ataku od tyłu. Oczywiście było kilka błędów, które możnawytłumaczyć tym, że zbyt rzadko grywamy na trawie. Bramka zdobyta do przerwy trochę nas uspokoiła, jednak kilka sytuacji bramkowych zakończyło się niepowodzeniem. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Gospodarze wyszli na drugą połowę mocno zmotywowani i nastawieni na wysoki pressing. Mądre zachowanie naszych obrońców i umiejętne wybijanie piłek bez zabawy, trochę pokrzyżowałoplany miejscowych. Takie zachowanie defensywy pokazuje odpowiedzialność i chyba doświadczenie zpopełnionychw przeszłości błędów. Umiejętna gra w defensywie i mądre kontrataki przyniosły efekt w postaci zdobytych dwóch bramek.Jedna z nich padła po rzucie karnym, podyktowanym zafaul bramkarzana naszym obrońcy, który indywidualny rajd mógł zakończyć bramką.

Gratulacje za kolejne wyjazdowe zwycięstwo.