David Żarski

Norbert Smorawski Trener

mak

12.10.2014

W meczu z Metalowcem piłkarze Andrespolii 2004 praktycznie przez cały czas miała przewagę. Co prawda goście walczyli dzielnie i nie poddawali się do końca jednak nasze akcje były skuteczniejsze bo zakończone bramkami.

Wynik otworzył w 4 minucie Igor Bielawski który otrzymał dokładne podanie od Szymka Jawora. W 15 minucie bramkarz gości złapał piłkę w ręce za swoim polem karnym o sędzia podyktował rzut wolny dla naszego zespołu. Wykonawcą był Szymek Krupa który precyzyjnym strzałem zdobył drugą bramkę. I takim wynikiem zakończyła się pierwsza tercja.

Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części na 3 - 0 podwyższył wynik Igor Bielawski. Tym razem skutecznie asystował mu ponownie Szymek jawor. Na czwartą bramkę przyszło nam czekać aż 18 minut. W 40 minucie, tuż przed gwizdkiem sędziego kończącego drugą tercję gola zdobył ponownie Igor Bielawski który otrzymał podanie od Davida Żarskiego. W 42 minucie piłka ponownie znalazła się w bramce Metalowca. Tym razem zdobywcą był Szymon Krupa który strzałem z 25 metrów. Piłka po rykoszecie od zawodnika gości wpada do siatki obok zaskoczonego bramkarza.