05.05.2019

C1 Trampkarz I liga GROM PLEWISKA – ORŁY KOMORNIKI 1:0 (1:0)

Bramka: BARTOSZ DOBRZYCKI (23’)

SKŁAD: Stanisław Pogonowski, Mikołaj Zatoń, Bartosz Dobrzycki, Paweł Birecki, Wojciech Otlewski, Jan Stefański, Kacper Jurkiewicz, Michał Hoza, Damian Zielonko, Tomasz Kozłowski, Patryk Kurasz. Na zmiany wchodzili: Natan Zarabski, Oskar Rajewski, Kacper Owczarz.

W dniu 27.04 w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Trampkarzy C1 doszło do derbów Gminy pomiędzy zespołami Gromu Plewiska i Orły Komorniki. Mecze derbowe zawsze wywołują spore emocje, tak też było podczas tego spotkania. Na początku meczu graliśmy trochę nerwowo, co skutkowało niedokładnymi podaniami pomiędzy naszymi zawodnikami. Zbiegiem czasu Grom zaczął grać dokładnie, co poprawiło naszą grę. Stwarzaliśmy sytuacje bramkowe. Jedną z nich wykorzystaliśmy po rzucie wolnym w 23 minucie. Do zagranej piłki przez Pawła Bireckiego wyskoczył Bartosz Dobrzycki i głową pokonał bramkarza Komornik. Do przerwy wynik się już nie zmienił. W drugiej połowie zespół Gromu miał wiele okazji do podwyższenia rezultatu, lecz nasi zawodnicy byli mało skoncentrowani i nie wykorzystali dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek. Mecz zakończył się zwycięstwem Gromu 1:0.