02.06.2019

C1 Trampkarz I liga KOTWICA KÓRNIK – GROM PLEWISKA 1:1 (0:0)

Bramka: WOJCIECH OTLEWSKI (51’)

SKŁAD: Mikołaj Zatoń, Paweł Birecki, Wojciech Otlewski, Kacper Jurkiewicz, Michał Hoza, Damian Zielonko, Tomasz Kozłowski, Patryk Kurasz, Michał Kopeć, Natan Zarabski, Kacper Owczarz.

W dniu 26.05 w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Trampkarzy C1 udaliśmy się do Kórnika na mecz z miejscową Kotwicą. Kolejny raz nasz zespół zmuszony był do rozgrywania spotkania bez zawodników rezerwowych ( kontuzje, wyjazdy). W pierwszej połowie stwarzaliśmy sobie sytuacje do strzelenia bramki, lecz wynik do przerwy był 0:0. Druga połowa rozpoczęła się ponownie od naszych ataków na bramkę gospodarzy. W 51 minucie akcję lewą stroną zainicjował Michał Kopeć, zgrywając piłkę głową do Wojtka Otlewskiego. Wojtek po przyjęciu piłki minął dwóch zawodników, wbiegł w pole karne i oddał piękny strzał na bramkę. Bramkarz gospodarzy nie miał szans na obronę i było 1:0 dla Gromu. W 62 minucie w zamieszaniu pod naszą bramką, zespół Kotwicy doprowadził do remisu 1:1. Do końca drugiej połowy żadnej z drużyn nie udało się strzelić kolejnych bramek i mecz zakończył się remisem.

Gratulacje dla całego zespołu za zaangażowanie i walkę przez całe spotkanie.