LKS Wisła Mała Gospodarze
LKS Gardawice Goście

LKS Wisła Mała
LKS WISŁA MAŁA (Wisła Mała, Sokola 10)

01.07.2019

LKS Wisła Mała - LKS Gardawice 2:5(0:1)

Paweł Wyrwał 71, Krzysztof Herok 78 - Mateusz Żak 22, Kamil Jarosz 60,69, Dawid Kancelista 77,82

Wisła Mała: Marcin Kuś - Krzysztof Herok, Mateusz Zbijowski (70.Kamil Herok), Patryk Pinocy (46.Piotr Klimek), Krzysztof Juszczyk (60.Mateusz Nagiel), Marcin Gołek, Mikołaj Chlebek (46.Paweł Wyrwał), Bartłomiej Chlebek (46.Paweł Wyrwał), Mateusz Gazda, Daniel Holewik, Artur Wyrwał (85.Łukasz Jaworski).

Gardawice: Kamil Wawoczny - Michał Bańczyk, Mariusz Kozok, Tomasz Mazur, Mateusz Żak (90.Grzegorz Gruszczyk), Adrian Podstawa (80.Kamil Porwolik), Kamil Jarosz (75.Artur Nitkowski), Dawid Kancelista, Karol Kiel (70.Mateusz Kubasa), Marcin Pach, Łukasz Szczyrba.

Żółte kartki: Artur Wyrwał, Daniel Holewik, Krzysztof Juszczyk - Dawid Kancelista, Tomasz Mazur (2), Mariusz Kozok, Mateusz Żak.

Czerwone kartki: Mateusz Nagiel (90+4.Wisła Mała) - Tomasz Mazur (90+4.Gardawice).