Mateusz Bałuch Trener

Kamil Giel

23.09.2019

RELACJA Z FP ZNICZA:

W niedzielne popołudnie w ramach 7 kolejki tyskiej A klasy nasza drużyna rozegrała wyjazdowy mecz z zespołem Siódemka Tychy.
Po pierwszych 45 minutach bezbramkowy remis.W drugiej połowie Znicz ciągle napierał i atakował bramkę przeciwnika, niestety bezskutecznie, cały czas brakowało wykończenia i bramki.W końcu nadszedł upragniony moment i strzelamy na 1:0.Prawą stroną boiska urwał się Paweł Paliczka i strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza.Chwilę później mamy już 2:0, wyprowadzamy kontrę lewą stroną, dobre podanie Kamila Bałucha do lepiej ustawionego Gumy i podwyższamy wynik.Niespełna cztery minuty później idywidualną akcję w polu karnym Kamila Bałucha nieprzepisowo przerywa obrońca i sędzia wskazuje na wapno.Pewnym wykonawcą rzutu karnego po raz kolejny nasz kapitan Kamil Kosek.
To nasze drugie z rzędu zwycięstwo, niestety pierwsze przynoszące punkty, ale co się odwlecze to nie uciecze mamy 4 punkty.