Kamil Giel

24.10.2019

na boisku ZET-ki, Siódemka gospodarzem

RELACJA Z FP ZET-ki:

DERBY DLA ZETKI Pomimo braków kadrowych odnosimy pewne zwycięstw nad Siódemka 3-0(0-0) W pierwszej połowie dostosowaliśmy się poziomem do słabo grających rywali i mecz był mizernym widowiskiem.Druga połowa to już znaczna przewaga Zetki i kwestią czasu było kiedy padną bramki. Wynik otwarł Ptak który po przedłużeniu podania przez Płuciennika zamknął akcję i strzałem po krótkim rogu pokonał bramkarza, drugą bramka była autorstwa Chabinki który idealnie przyjął piłke i mocnym uderzeniem umieścił ja w bramce.Pod koniec spotkania znów asystował Płuciennik idealnie dograł a Ptak nie miał problemów z wpakowaniem jej do bramki. Siódemka praktycznie nie zagroziła naszej bramce i Kowalczyk się nudził 90 minut, Kaliber44. Skład Kowalczyk Masternak Abram Krupiński Ryszka Patola(65 Płuciennik) Szewczyk(60 Chabinka) Pustelnik Michalak Lisiński Ptak