Łukasz Mosoń
roster.substituted.change 50'

Orzeł

28.09.2014

Mecz rozpoczął się odrobinę przed czasem. Niestety spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej. W 2 min tracimy bramkę po błędzie w obronie. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. W 14 min. Mariusz Kucharek z podania Piątkowskiego wyrównuje na 1:1.W 26 min. kolejny gol Kucharka, który korzysta z podania Gałka i podwyższa wynik na 1:2. Wynik się nie zmienił do końca skróconej nieco pierwszej połowy, bardzo chaotyczna gra obu zespołów. Dwie minuty po przerwie Piątkowski po podaniu Kucharka podwyższa wynik na 1:3. W 60 min. Kucharek zalicza kolejne trafienie, przy którym asystę zalicza Rosolik. W 73 min. po podaniu Błażkiewicza pierwszego swojego gola w tym meczu a piątego dla zespołu zalicza Juraszek. 75 min. kolejny gol po akcji Kucharka z Piątkowskim i mamy wynik 1:6. W 79 min. Żaba nieostrożnie wchodzi ślizgiem w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy. Egzekwujący jedenastkę nie pomylił się, zdobywając drugą bramkę dla Płomienia. Swoją piątą bramkę w 81 min. zdobywa Kucharek po kolejnej asyście Piątkowskiego. Duet ten podwyższa wynik na 2:7. W 83 min. swoją obecność na boisku zaznaczył rezerwowy w tym spotkaniu Mosoń Łukasz obsługując bramkowym podaniem Piątkowskiego, a ten podwyższa wynik na 2:8. Wynik meczu został ustalony w 86 min. na 9:2 za sprawą znakomicie współpracujących Piątkowskiego i Kucharka. Jednak w tej sytuacji zamienili się rolami i to Mariusz dogrywał piłkę, którą wykończył Piątkowski Tomasz. Brawa za wynik i oby tak dalej. Mamy nadzieję, że po pięciu wyjazdowych spotkaniach, kolejne rozegramy na własnym obiekcie.