Naprzód Wieszowa Gospodarze

Bogdan Haraziński Kierownik drużyny

Marcin Osmańczyk

#PodziałPunktów
W sobotę rozegraliśmy drugi mecz wyjazdowy. Mierzyliśmy się z Naprzodem w Wieszowie. Od początku było widać ze oba zespoły znają cenę tego meczu i chcą zdobyć komplet punktów. Mecz rozpoczął się od wymiany ciosów ale niestety z naszej strony bez celnego strzału na bramkę. Pierwsza bramka padła z kontry i po błędzie przekazania sobie zawodnika drużyny gospodarzy, ten dopadł do piłki w polu karnym i otworzył wynik meczu w sytuacji sam na sam. Do przerwy wynik się nie zmienił.. niestety złe rozpoczęliśmy gdyż na początku pozwalamy po błędzie indywidualnym podwyższyć wynik Naprzodowi. Po wymianach zawodników w naszej drużynie nastąpiła tez wymiana gry. Zaczęliśmy stwarzać przewagę na skrzydłach i to właśnie nas skrzydłowy Grzegorz Zieliński doprowadził do kontaktu. Wpadł w pole karne i uderzył pewnie w boczna siatkę. Nadal napieralismy co przerodziło się w kolejna bramkę znów sytuacja sam na sam z udziałem Grzesia! Strzał jednak odbił bramkarz a piłka po odbiciu się od Grzesia który został nią trafiony trafiła do ustawionego w odpowiednim miejscu naszego kapitana Marcina Osmanczyka który głowa doprowadził do wyrównania. Do końca próbowaliśmy mając jeszcze kilka dobrych a w ostatniej minucie stuprocentowej sytuacji. Niestety remisujemy ale nadal jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli. Naszym kolejnym rywalem będzie rezerwa trzecioligowego Gwarka Tg. Mecz ten odbędzie się w najbliższa sobotę przy sportowej.
Skład: Kołcz- Żywiołek, Wiglusz, Kwiatkowski, Nowak(Grabowy)- Skrzypiec(Kłaczka), Osmanczyk Marcin [c]- Zieliński, Pietras (Haraziński), Lobaczow(Siedlarczyk)- Osmanczyk Adam
Rezerwowi: Borkowski [b], Osmanczyk Michał, Czodrowski