Unia Polska Cerekiew - LKS Górnik Januszkowice

Ryszard Kasperski Trener

REDAKCJA

23.11.2014

Nie było niespodzianki w meczu kończącym rundę jesienną.Unia na własnym boisku podejmowała lidera Górnik Januszkowice i warto uwzględnić fakt,że to pewnego czasu radziliśmy sobie dobrze,pomimo tego,że przyjezdni atakowali naszą bramkę,ale dobre zawody rozegrał Waldek Czerner,który obronił wiele strzałów rywali.

Goście przez cały mecz dyktowali warunki na boisku i przeważali,stwarzając sobie sytuację podbramkowe,a Unia ograniczała się do sporadycznych okazji i strzałów z dystansu po których i tak nic nie byliśmy w stanie wskórać.

Górnik otworzył worek z bramkami i się rozpoczął festiwal strzelecki,ale tylko do jednej bramki.

W pierwszej połowie bardzo źle zachował się obrońca Unii Andrzej Wolker,który został sfaulowany przez gracza gości i niestety szybko odegrał się na rywalu niepotrzebnie go uderzając i w efekcie otrzymał czerwoną kartkę.W tym samym czasie za dyskusje drugą zółtą otrzymuje gracz z Januszkowic i opuszcza boisko - obie ekipy grały w 10-tkę.

Lider zrobił swoje i zdobył 6 goli i pewnie wygrywa ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej.

Nie ma wytłumaczenia na dzisiejszą porażkę,z pewnością,gdyby zagrali podstawowi zawodnicy to mecz mógłby wyglądać inaczej i korzystniej dla naszej drużyny,ale cóż taki jest futbol.

Unia przegrywa w ostatnim meczu z Górnikiem Januszkowice 0-6.

Przed nami przerwa zimowa,ale my ruszamy już niebawem z treningami na hali sportowej - o szczegółach będziemy informować.

PS: 29 Listopada odbędzie się spotkanie i zakończenie rundy jesiennej na które zapraszam gorąco - zbiórka po 10 zł płatne u Reginy Machoch lub prezesa Ryszarda Szewiora.

Proszę również potwierdzić swoją obecność.

UNIA 0-6 GÓRNIK