Kamil Giel

03.08.2020

na boisku ZET-ki, Czułowianka gospodarzem

RELACJA Z FP ZET-ki:

Męczarnie Zetki .W sobotę Zetka podejmowała w meczu pucharu Polski B-Klasową Czułowianke Tychy która sparwiła duzo problemu wyżej notowanej Zetce.Pierwsza połowa zakonczyła sie przegrana naszej druzyny 1-0 kiedy po składnej akcji Szczęsnego (ktory rozgrywał bardzo dobre zawody) z Łusewiczem ktory z łatwościa od połowy mijał kolejno czterech graczy Zetki zdobył bramke dająca prowadzenie Czułowiance.Druga połowa dalej nie wyglądała dobrze w naszym wykonaniu ale przeciwnicy stopniowo zaczeli opadac z sił i Zetka najpierw po strzale głową Patoli doprowadziła do remisu a na prowadzenie wyprowadził na Wilczek(srebrny lis) po ładnym strzale z lini pola karnego. Niestety w 90 min meczu znów rozluznienie w szeregach obronych i po wrzutce z boku boiska przeciwnicy strzałem głową doprowadzaja do remisu. I czekaja nas rzuty karne ktore pewniej wykonywali nasi zawodnicy i po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu gramy dalej w Pucharze Polski. Gratulacje dla drużyny z Czułowa za dobry mecz w ich wykonaniu i życzymy awansu do A-klasy