OKS JUWe Tychy Jaroszowice Gospodarze
Znicz Jankowice Goście

OKS JUWe Tychy Jaroszowice
OKS JUWe (Tychy, Sportowa 6)

Olaf Augustyniak popchniecie przeciwnika

Łukasz Bałuch
Paweł Oszek
Mateusz Bałuch

Dawid Frąckowiak Trener
Jakub Flisiak Kierownik drużyny
Mateusz Bałuch Trener

RELACJA Z FP JUW-e:

Augustyniak Show

W niedzielne słoneczne popołudnie wygrywamy kolejny mecz 6-2, którego niekwestionowanym liderem był Olaf Augustyniak, który pięciokrotnie znalazł się w protokole meczowym - po czterech strzelonych golach i czerwonej kartce. Gole dla JUWe strzelali Augustyniak 4, Puto i Karlik.

Mecz ze względu na piękną pogodę oraz faktu ze spotykają się dwie bramkostrzelne drużyny zgromadził ponad 100 kibiców. JUWe zaczyna mecz od bramki już w 4 minucie . Czupryna idealnie wykłada piłkę Augustyniakowi, który w sytuacji sam na sam strzela bramkę. W 16 minucie ostatni obrońca mija dwóch zawodników i wykłada piłkę do Augustyniaka, który ponownie w sytuacji sam na sam strzela drugiego gola. W 19 minucie Olaf mógł skompletować hat-trika jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem podaje niecelnie do kolegów z drużyny. W 21 minucie strzelcem gola Puto, który w sytuacji sam na sam lobuje bramkarza z 25 metra. W 24 minucie Augustyniak kompletuje klasycznego hat-trika, strzelając ponownie gola po wyjściu do prostopadłej piłki zagranej tym razem przez Frąckowiaka. W 26 minucie goście po raz pierwszy stwarzają sytuację bramkową jednak strzał z kilku metrów minimalnie mija słupek bramki. W 32 minucie Frąckowiak strzela nad bramkarzem z 25 metrów jednak piłka przelatuje kilka centymetrów nad bramką. W 40 minucie po szybkiej kontrze goście zdobywają pierwszego gola. Do przerwy 4-1. Po przerwie to Znicz jest strona dyktującą warunki na boisku, jednak kolejne akcje dobrze przerywają obrońcy lub skutecznie broni Kwiatkowski. W 61 minucie przed utratą bramki ratuje nas słupek. To było ostatnie ostrzeżenie dla JUWe, które zmieniło przebieg dalszej części meczu. W 66 minucie po rzucie wolnym piłkę w pole karne wrzuca Augustyniak, idealnie do piłki wychodzi Karlik i strzałem głową zdobywa 5 gola dla JUWe. Minutę później zdobywamy kolejna bramkę, której autorem jest po raz czwarty Augustyniak. Przy rozegraniu piłki gościom przeszkadza Czupryna, niedokładne podanie przejmuje Augustyniak i w sytuacji sam na sam strzela obok słupka. Goście załamani próbują ponownie się zorganizować, JUWe zaś wyprowadza szybkie kontry. Tylko przez brak skuteczności nie zdobywamy kolejnych goli a sytuacje mieli Karlik, Gąsior, Jakubczyk. W 86 minucie w piłka trafia w rękę Kryli w polu karnym i sędziowie dyktują rzut karny, skutecznie wykorzystany przez zawodników Znicza.W 89 minucie w polu karnym kopnięty Augustyniak, jednak sam stara się wymierzyć sprawiedliwość popychając przeciwnika za co otrzymuje czerwoną kartkę i musi opuścić boiska.Wygrywamy kolejny szósty już mecz w tym sezonie. zawodnikiem meczu uznano Olafa Augustyniaka za strzelenie 4 goli, asystę. Do czasu czerwonej kartki był zdecydowanym bohaterem spotkania. W punktacji klubowej otrzymał 9 punktów.

Przebieg meczu:

4' - gol dla JUWe - strzelcem gola Augustyniak