03.10.2020

RELACJA Z FP LKS-u BRZEŹCE:

[03.10.2020]

LKS Brzeźce 1-1 LKS Woszczyce

21' 1-0 Dominik Grzybek (As. Paweł Gołeczka).

45'+1 Czerwona kartka LKS Woszczyce.

51' 1-1.

Sobotni mecz wyglądał dokładnie tak jak opisywaliśmy my w zapowiedzi meczu jak i LKS Woszczyce w swojej. Mecz walki, wymiana ciosów i bardzo wyrównany pojedynek. Obie drużyny wiedzą, że remis jest sprawiedliwym wynikiem. Obie drużyny miały swoje 100% szanse na strzelenie bramki.

Tego dnia byliśmy świadkami znowu wyniku remisowego między tymi drużynami. Początek meczu to przede wszystkim stykowa sytuacja w polu karnym LKS Brzeźce kiedy to sędzia nie podyktował karnego na przewracającym się w polu karnym zawodniku z Woszczyc. Po kilkunastu minutach badania się Paweł Gołeczka zagrywa prostopadłe podanie do Dominika Grzybka który to bardzo pewnym strzałem obok słupka pokonuje bramkarza LKSu. Reszta część pierwszej połowy to walka w środku pola i duża ilość fauli. Po groźnym fauli na Danielu Wojdyle, w doliczonym czasie gry, zawodnik Woszczyc dostaje drugą żółtą kartkę i schodzimy na przerwę z przewagą wyniku i jednego zawodnika. Drużynie z Woszczyc nie zostało nic innego jak w drugiej połowie ruszyć do ataku. Kilka zmian, kilka drużynowych akcji i po pięciu minutach mamy już 1-1. Zaspana drużyna Brzeźc nie zareagowała na krótkie rozegranie piłki z rzutu rożnego... Wrzutka na długi słupek gdzie nie pilnowany zawodnik dostawia tylko nogę i Stebel musiał wyciągać piłkę z siatki. Woszczyce poczuły krew i nadal naciskali na drużynę z Brzeźc. Cała druga połowa to nadal duża ilość fauli i spięć na boisku. Swoje sytuacje miały obie drużyny, ale najlepsze były w doliczonym czasie gry! Najpierw po prostopadłym podaniu od Pawła Gołeczki nie wykorzystał Czwiorok w sytuacji sam na sam, kilka minut później to zawodnik Woszczyc przeniósł piłkę nad poprzeczkę, w sytuacji gdzie miał wręcz pustą bramkę.

Niesmak pozostaje. Niewykorzystana gra w przewadze, niewykorzystane dogodne sytuacje, to powoduje, że po końcowym gwizdku na boisku zapadła cisza. Obie drużyny czuły, że mogły wygrać ten mecz, ale muszą uszanować jeden punkt.

Skład:

Tomasz Stebel, Błażej Kokot (80'), Szymon Folek, Mikołaj Guzik, Maciej Gołka, Paweł Gołeczka (C), Marek Wasyl, Daniel Wojdyła (88'), Konrad Tomala, Daniel Czwiorok, Dominik Grzybek (62').

Rezerwowi:

Kacper Utrata (88'), Marcin Gołek, Irek Klepek (80'), Tomasz Kozik (62'), Kamil Pudełko.

RELACJA Z FP LKS-u WOSZCZYCE:

Future Sport Klasa A kolejka 9:

Po emocjonującej 2-giej połowie Woszczyce remisują z Brzeźcami. Rywale nie wykorzystali gry w przewadze zawodnika (czerwona kartka). Bramkę dla ambitnie grających Dzików zdobywa Adrian Rezner. Gdyby nie ogromny pech w końcówce spotkania, Woszczyce wracały by z tego wyjazdu z 3ma punktami.