Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener

Kamil Giel

11.10.2020

W 10 kolejce klasy A, Stal Chełm Śląski przegrał z Leśnikiem Kobiór 0:2(0:2). Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. W 10 minucie po dośrodkowaniu Karola Jakubczyka z rzutu wolnego, Rafał Białas skierował piłkę do bramki Stali. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 35 minucie strzałem z 16 metrów.

Dla Leśnika było to piąte zwycięstwo w dziewiątym meczu (trzecie wyjazdowe), ale pierwsze wyższą różnicą niż jeden gol. Drugi raz w tym sezonie zachowaliśmy czyste konta.

Za tydzień arcytrudny mecz w Kobiórze - z aktualnym liderem - LKS-em Studzionka.

10.10.2020.(sobota), 15:30 - Chełm Śląski, Techników 4b

Stal Chełm Śląski - Leśnik Kobiór 0:2(0:2)

0:1 - Rafał Białas, 10 min

0:2 - Rafał Białas, 35 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Aleksandra Łapa i Mirosław Gretka (asystenci)

Stal:Rafał Skuza - Jakub Lesz, Grzegorz Zając (80.Szymon Malcher),Andrzej Guzik, Daniel Długajczyk, Paweł Wisiorek, Christopher Saternus, Kamil Bacia (75.Bartosz Macek), Piotr Klepka, Krzysztof Kściuk, Szymon Siwek (60.Konrad Majewski).

Rezerwowi: Łukasz Volkert, Wojciech Kozieł.

Trener: Łukasz Volkert.

Leśnik: Michał Woźnica - Mateusz Czechowski (46.Marcin Myszor),Aleksander Skrobol, Rafał Sosnowski (60.Maksymilian Kloc), Błażej Kozyra - Grzegorz Seweryn (82.Adam Grolik),Adrian Chrobok, Karol Jakubczyk, Rafał Białas (90.Paweł Pasternak), Bartosz Gogol (62.Patryk Maiczek) - Dawid Jakubczyk (46.Piotr Szewczyk).

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica

Żółte kartki: Grzegorz Zając (25.niesp.zach.), Kamil Bacia (33.faul), Christopher Saternus (43.niesp.zach.) - Dawid Jakubczyk (44.niesp.zach), Grzegorz Seweryn (55.niesp.zach.)