OKS JUWe Tychy Jaroszowice Gospodarze
LKS Woszczyce Goście

OKS JUWe Tychy Jaroszowice
OKS JUWe (Tychy, Sportowa 6)

Jarosław Hańczur
Kacper Janoska
Arkadiusz Miguła
Tomasz Pietrzok

Dawid Frąckowiak Trener
Jakub Flisiak Kierownik drużyny
Daniel Kaczor Trener

29.10.2020

w pierwotnym terminie (10 października, 15:30) w Suszcu, odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. Zmiana gospodarza

RELACJA Z FP JUW-e:

JUWe w kryzysie

W sobotnie popołudnie przy pustych trybunach i w świetle reflektorów JUWe remisuje mecz z LKS Woszczyce 1-1. Jedynego gola przepięknym strzałem z 25 metrów z półobrotu w samo okienko bramki zdobywa Czupryna.

Tego meczu nie mieliśmy prawa zremisować, jednak sprawdziło się piłkarskie porzekadło "że niewykorzystane sytuacje się mszczą". Przebieg meczu sprzyjał bardzo JUWe. Już w 5 minucie na prowadzenie wyprowadza JUWe Damian Czupryna przepięknym strzałem. Można napisać "strzał życia" jednak w przypadku Damiana trzeba napisać że to jednak umiejętności piłkarskie gdyż zdobywa kolejnego 3 gola strzałem z dystansu. Po zdobyciu prowadzenia przestaliśmy grać. W 17 minucie do prostopadłej piłki wychodzi napastnik gości, jednak Banaś grą bark w bark blokuje możliwość oddania strzału. Protesty przeciwników kończą się czerwona kartką za zawodnika Woszczyc i gramy dodatkowo z przewaga jednego zawodnika. Niestety na boisku nie widać różnicy, wręcz przeciwnie agresywnie grający goście osiągają przewagę i mocno nas naciskają. JUWe stać na szybkie kontry , które powinniśmy wykorzystywać. W 31 minucie Frąckowiak mija 3 zawodników, wychodzi sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem trafia w słupek. W 36 minucie Augustyniak strzela obok słupka, jednak bramkarz końcówkami palców wybija piłkę na rzut rożny. W 41minucie kolejna akcja i ponownie na posterunku bramkarz gości. Do przerwy prowadzimy 1-0. Po przerwie nasza gra całkowicie się załamała. Agresywni goście walczyli o każdą piłkę i wyprowadzali kontry. Dwukrotnie ratuje nas Kwiatkowski, raz Woźniak. Jednak szczęście nam sprzyja w tym meczu i goście od 72 minuty po niesportowym zachowaniu jednego z zawodników otrzymują kolejna czerwoną kartkę i grają w dziewiątkę. Niestety grają na tyle ambitnie że są w stanie wyprowadzić szybką kontrę w 78 minucie i wyrównać stan meczu. Drużyna JUWe rzuciła się do odrabiania strat, mieliśmy na to 17 minut z czasem doliczonym jednak desperacka obrona bramki i rewelacyjna postawa bramkarza gości zapewniły im remis. Cóż szkoda straconej kolejnej szansy na zwycięstwo i licznik bez wygranej pokazuje już 6 meczy.

Na podsumowanie trzeba dodać kilka słów uzyskanych od zarządu i kibiców. Fatalna postawa drużyny w ostatnim czasie, pogorszenie stylu gry prezentowanego na początku sezonu w porównaniu do prezentowanego w ostatnich meczach pokazuje że drużyna jest kompletnie rozbita. Od kilku meczy pozycja trenera Frąckowiaka słabnie i głosy z trybun głośno wyrażają opinie o konieczności zmian. Czy drużyna potrafi zareagować, czy trener jeszcze może zmobilizować zawodników do pracy i wygrywania meczy okaże się w najbliższym czasie. Poczekamy - zobaczymy co będzie dalej. Będziemy informować wiernych kibiców na bieżąco.

RELACJA Z FP LKS-u WOSZCZYCE:

Z Jaroszowic wywozimy punkt, który powiemy wprost smaruje jak zwycięstwo. Nasi zawodnicy grając w 9-ciu,potrafili strzelić gospodarzom bramkę na wagę remisu.

Tak się wykuwa charakter drużyny

JUWe - Woszczyce 1:1

Todorski

Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka