Kamil Giel

26.06.2021

RELACJA Z FP LKS-u BRZEŹCE:

LKS Brzeźce 3-1 Stal Chełm Śląski

36' 1-0 Michał Puda (rz.k)

38' 1-1

62' 2-1 Paweł Gołeczka (Konrad Tomala)

87' 3-1 Daniel Czwiorok (Tadeusz Gwiazda)

W środę do Brzeźc przyjechała drużyna z Chełmu Śląskiego. Był to mecz drużyn które walczą o utrzymanie się w lidze. Gospodarze po zwycięstwie w ważnym meczu w Międzyrzeczu musieli zaprezentować się równie dobrze i skutecznie jak poprzedniej kolejce. Na prowadzenie wyszliśmy po bramce Michała Pudy który wykorzystał rzut karny. Zaraz po bramce na 1-0 goście wyrównują. Wrzutka z bocznego sektora boiska, nasz obrońca źle wybija piłkę która wpada pod nogi zawodnika stali i mierzonym strzałem pokonuje Krzysztofa Porębę. Mamy 1-1. Drugą bramkę udało się zdobyć dopiero w drugiej połowie. Rajd Konrada Tomali od połowy boiska wzdłuż linii autowej kończy się dograniem w pole karne do Pawła Gołeczki, a on pewnie zamienia je na gola. Kilka minut później mieliśmy drugi rzut karny lecz tym razem bramkarz wygrał pojedynek z Michałem Pudą. Wynik ustalił Daniel Czwiorok który wykorzystał podanie Tadka Gwiazdy i z dziesiątego metra strzałem w stronę dalszego słupka pokonuje bramkarza. Tego dnia nasza drużyna znowu udowodniła, że potrafi kontrolować mecz i dominować na boisku.

Skład: Krzysztof Poręba, Wojciech Dolina, Mikołaj Guzik, Jakub Tomala, Daniel Wojdyła (89), Michał Puda, Ryszard Mańka (60), Paweł Gołeczka (c), Konrad Tomala (86), Marek Wasyl, Tomasz Kozik (70).

Rezerwowi: Eryk Wyleżuch (89), Daniel Czwiorok (60), Piotr Czerneck (86), Tadeusz Gwiazda (70), Maciej Gołka.