Widzów: 17 Sędziowie: Marek Czajkowski

Tomasz Dłużyk Trener

Patryk Jaś

11.10.2014

1' - rozpoczynamy kolejny mecz mistrzowski z rywalem , który w dwumeczu z Liderem stracił 15 goli nie strzelając żadnego. Tym razem także jesteśmy pewni swego.

3' -1:0-Niedźwiedź otwiera wynik po dokładnym dośrodkowaniu Piotra z rzutu rożnego;

6' - nie zrażeni szybką stratą gola goście próbują grać piłka od własnej bramki, widać zmianęw stylu gry odzeszłej jesieni - praca nowego trenera Przemysława Otuszewskiego ;

10' - spora przewaga Lidera , ale Pelikan nie pozwala na stworzenie dogodnych sytuacji bramkowych;

14' -2:0-Niedźwiedź dogrywa do Józia i mamy drugiego gola;

15' -ponowna szansa , Józiu podaje do Kepiego, który ładnie strzela z lewej ale bramkarz skutecznie broni;

17' -3:0-Alex przejmuje piłkę na dwudziestym metrze, wbiega w pole karne i z lewej nogi strzela na długi słupek obok bramkarza;

22' - Alex podaje do Krzycha , a ten nieznacznie przenosi piłkę nad poprzeczką;

23' -4:0- goalkeeper Pelikana myli się podając z "piątki" wprost do Kepiego, a ten umieszcza piłkę w siatce;

24' -5:0- przejęcie piłki po wznowieniu, rajd Alexa i kolejna bramka dla Lidera;

25' - nasz trener zostawia na boisku Alexa i Jankesa wymieniając pozostałych siedmiu zawodników, odnotowujemy absolutny debiut ligowy Barona - gratulacje;

27' -6:0- "potężna bomba "Białego - piłka prawdopodobnie przegina ręce bramkarza rozrywając niemal siatkę w bramce :-)

29' - po rogu Eryka Korzuch strzela tuż przy słupku;

30' -7:0- kolejny przebojowy rajd Alexa i podanie do Korzucha, którego strzał odbija bramkarz , ale dobitkaAlexaskuteczna;

31' - drugą połowę rozpoczynamy niemal składem kończącym pierwszą - Jankes w bramce, na obronie Baron (prawa), Reisik (środek), Martyna (lewa), pomoc Oli,Jachuu , Korzuch i Eryk, atak Biały;

37' -8:0-Korzuch precyzyjnym strzałem z szesnastki zdobywa pierwszego gola w drugiej odsłonie;

39' - wejście Eryka lewą stroną i niepotrzebny strzał zamiast podania - zbyt ostry kąt;

42' - Biały będący na dobrej pozycji traci piłkę zbyt długo zwlekając z decyzją;

43' - uderzenie głową Jacha po rogu Eryka , piłka nad poprzeczką mija bramkę;

45' -9:0- gol Eryka po podaniu Białego;

48' - zmiana powrotna, wraca na boisko "podstawowa siódemka";

50' -10:0-Kepi wykorzystuje dokładne dogranie Alexa;

52' - strzał Józia mija słupek z niewłaściwej strony;

53' -11:0-Józiu tym razem trafia po podaniu Alexa;

57' - Niedźwiedź strzela nad bramką;

58' - bramkarz Pelikana broni strzał Alexa;

60' -12:0- z prawej strony w pole karne dogrywa Alex i wynik ustala Kepi lub Niedźwiedź- sytuacja na styk i nie zauważyłem ;

Z wysokiego zwycięstwa oczywiście się cieszymy , ale prawdziwe wyzwanie czeka nas już za tydzień w Wągrowcu. Miejmy nadzieję, że pójdziemy śladem Mieszka , który pokonał dziś Nielbę 1:0. W innym meczu Huragan uległ Vitcovii w Witkowie 1:3.

Relację przygotował: Antojad