Sławomir Łochyński Trener
Brak zawodników

Mariusz Wieczorek

07.09.2014

W pietwszym meczu sezonu 2014/2015 młodziki Rokity zremisowały u siebie ze Spartą Oborniki 1:1

Remis ten, jest z pewnością wynikiem satysfakcjonującym gości.

To Rokietniczanie dominowali na boisku, mając bardzo dużą przewagę w polu.

Niestety błąd w pierwszej połowie, gdzie zabrakło komunikacji między bramkarzem a obrońcami, spowodował, że to Rokita musiała gonić wynik.

Pomimo wielu dogodnych sytuacji, pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie.

W 45 minucie spotkania, po składnej akcji całej drużyny, dokładnym podaniem popisał się Kacper Kamiński.

Podanie wykorzystał Maurycy Szostak, który dokładnym i silnym strzałem (zdjęcie) nie dał szans bramkarzowi gości.

Był to pierwszy oficjalny mecz podopiecznych Trenera Sławka na głównej płycie stadionu "Kemp Nou"wink

Piłkarze musieli szybko adoptować się do nowych warunków, większego boiska, nierówności murawy itd.

Nowością było także pilnowanie, by nie być na pozycji spalonej.

Obraz gry, był zupełnie inny, niż ten w czwartkowym sparingu. Diabły pokazały, że potrafią "grać piłką" skonstruowali wiele składnych akcji.

Mankamentem naszej drużyny jest brak ostatniego, kluczowego podania oraz wykorzystanie sytuacji strzeleckich.

Gdy te elementy poprawią, mogą być czarnym koniem naszej grupy.