LZS Dąb Potulice Gospodarze

Wojciech Grabarski Trener

redaktor

02.12.2014

Dąb Potulice - Zjednoczeni Chwaliszewo 9:1(1:0)

Bramki: Łukasz Srokowski 3 (55, 62, 65), Michał Murach (19), Andrzej Moskwa (47), Kewin Ciechanowski (63), Damian Kokowski (64), Jarosław Ksobiak (87 - głową), Mikołaj Gapa (88) - Przemysław Dera (49).

Dąb: Patryk Gruda - Patryk Jasiński (77, Bartłomiej Grzegorek), Kamil Roszczyk, Jarosław Ksobiak,Rafał Marzyński (77, Tomasz Rogalski) - Michał Bąk (54, Damian Kokowski), Andrzej Moskwa (68, Mikołaj Gapa), Łukasz Nowak, Kewin Ciechanowski- Michał Murach, Łukasz Srokowski. W kadrze meczowej: bramkarz Edwin Cholewczyński - Szymon Jurek, Marek Maciejewski.Trener: Krzysztof Ksobiak.

Zjednoczeni: Mateusz Ciszewski - Wojciech Banach, Dawid Czeleń, Stanisław Żarnowski (46, Mateusz Boncel), Wojciech Grabarski, Tomasz Hemmerling (75, Remigiusz Przybylak), Grzegorz Zimny, Oskar Wełnicki, Przemysław Dera, Norbert Adamczewski, Jarosław Branicki (59, Tomasz Januchowski). Trener: Wojciech Grabarski.

Żółtekartki: Kamil Roszczyk - Mateusz Ciszewski. Debiut w barwach Dębu: Bartłomiej Grzegorek.

Sędziowie: Łukasz Boinski (Sadki) - główny, Wojciech Nagaj (Wiele) i Bartosz Tarnolicki (Matyldzin) - asystenci.