Czartoria Ręczno Gospodarze

Ręczno
Widzów: 350 Sędziowie: Łuczyński Dawid

Bartłomiej Wnuk kopnięcie rywala
Tomasz Wieczorek przeszkadzanie rywalowi przy wznowieniu gry
Andrzej Sztark próba wymuszenia rzutu karnego
Tomasz Wieczorek odkopnięcie piłki po gwizdku

Marek Jończyk Trener
Michał Sewerynek Trener
Marcin Patek Kierownik drużyny
Emil Więcławski Drugi trener

04.01.2015

Mecz derbowy zakończył się kolejną wygraną drużyny BG Sport Bąkowa Góra. Mecz rozpoczął się dla Nas fatalnie. Już w 5 minucie po faulu na przeciwniku sędzia pokazał czerwoną kartkę Bartkowi Wnukowi. Arbiter jednak nie zauważył wcześniejszych ostrych zagrań zawodnika gospodarzy na Naszym stoperze. Mimo gry w "10" to BG było stroną przeważającą. W 10 minucie po dośrodkowaniu Michała Sewerynka, strzał oddał Dawid Patek - piłka o rykoszecie wpada do bramki i mamy 1:0. Cały czas staramy się podwyższyc wynik meczu. W 30 minucie w zamieszaniu w polu karnym, zawodnik Czartorii zagrywa piłkę ręką i mamy rzut karny. Niestety nie potrafimy go wykorzystac, Dawid Patek strzela minimalnie niecelnie.

Niedosyc tego, że graliśmy w "10" to w 32 minucie kontuzji nabawił się Dawid Patek. Na boisku pojawia się Kamil Cichon, który powraca do drużyny BG Sport-u. Kamil wnosi sporo ożywienia w poczynaniach gości. W 33 minucie mocno strzela z dystansu, ale na posterunku stoi bramkarz Czartorii. Końcówka pierwszej połowy to dosc spokojna gra z obu stron. Mimo to sędzia pokazuje kolejne żółte kartki Naszym graczom. O ile kartka dla Michała Jeża była jak najbardziej słuszna, to pokazanie żółtego kartonika Tomaszowi Wieczorkowi było mocno wątpliwe. Wynik do przerwy 1:0.

Druga połowa zaczyna się od żółtej kartki dla Andrzeja Sztarka - kolejna wątpliwa decyzja arbitra. Gospodarze za wszelką cenę próbują wyrówac wynik spotkania, ale za bardzo nie mają argumentów by to uczynic. Dobrze dysponowana i poustawiana defensywa BG Sportu nie pozwala na wiele Czartorii. Nasza drużyna stara się cały czas kontrolowac spotkanie. W 83 minucie mogło byc 2:0 dla BG. Jednak soczyste uderzenie Damiana Michalskiego ląduje na słupku bramki Czartorii. W 93 minucie kolejne dziwne zachowanie sędziego. Pokazuje drugą żółtą kartkę Tomaszowi Wieczorkowi ( tłumacząc się, że zawodnik odkopnął piłkę po gwizdku). Mecz musimy kończyc w "9". Mimo heroicznych ataków gospodarzy w końcówce to MY wygrywamy i na kolejne miesiące jesteśmy Władcami Gminy Ręczno !!!

Serdeczne podziękowania dla Naszych fanów. Nasi sympatycy tworzyli liczniejszą grupę niż kibice gospodarzy. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Was. byliście Naszym 12 zawodnikiem.

Podziękowania także dla Naszych fotoreporterów: Moniki Janiec -Wołczyk, Eweliny Patek oraz Karoliny Michajlow

Dla wszystkich sympatyków BG Sport-u w dziale Galeria są już dostępne fotki z meczu derbowego. Natomiast najpóźniej w piątek na Naszym profilu Youtube pojawi się krótki film z niedzielnego popołudnia meczu Czartoria Ręczno - BG Sport Bąkowa Góra.